oswoić podatki
nagłówek1 o nasregulamin kontakt nagłówek2
dane kontaktowe
INTERNETOWA KANCELARIA DORADCTWA PODATKOWEGO
 
Doradca podatkowy w fundacji i stowarzyszeniu jest na pewno potrzebny.
 
Organizacje pozarządowe działające dla dobra publicznego funkcjonują w wyjątkowo trudnym środowisku prawno-podatkowym.
 
W przypadku podmiotów tego typu w sposób bardzo wyraźny zaznaczają się różnice pomiędzy systemem rachunkowym, definiującym prowadzenie ksiąg rachunkowych i stanowiącym obszar pracy księgowego, a systemem prawa podatkowego, w którym porusza się doradca podatkowy. 
 
Proponując współpracę organizacjom pozarządowym, korzystamy z bogatego doświadczenia naszej spółki partnerskiej, która od kilkunastu lat specjalizuje się w obsłudze podatkowej i księgowej fundacji i stowarzyszeń. Dlatego też, dobrze znamy Państwa problemy dnia codziennego i posiadamy odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie jak im zaradzić.
 
Wiemy, że zajmując się sprawami fundacji bądź stowarzyszenia częstokroć musimy brać pod uwagę również sytuację podatkową przedsiębiorcy, który angażuje się w przedsięwzięcia o charakterze dobroczynnym, tak aby czyniąc dobrze nie popadł w tarapaty podatkowe. Takie zagrożenie zawsze istnieje, ze względu na złożoność naszego systemu podatkowego.
 
Proponujemy fundacjom i stowarzyszeniom doradztwo podatkowe oraz konsultacje w zakresie rachunkowości i prawa pracy. Doradzamy również przy wyborze formy prawnej planowanej działalności społecznie pożytecznej.
 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 


drukuj wyślij emailem